Godkendte instruktører
Medlemsnr. | Organisation | Eksamensdato | Revurderingsdato | Udløbsdato | Førstehjælp bevisdato | Avanceret træklatring | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Klinte Skovshol... | 2019-TI-1108 | Outdoorsports | 20-08-2019 | 20-08-2024 | 03-04-2019 | Nej | |
|
Michael Gehrt S... | 2021-TI-1249 | FDF | 30-05-2021 | 30-05-2026 | 23-03-2019 | Nej | |
|
Thomas Lundstrøm | 2020-TI-1207 | Høruphavspejderne | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 06-09-2020 | Nej | |
|
Maja Vestergaar... | 2022-TI-1405 | Aalborg Friluftsliv | 09-10-2022 | 09-10-2022 | 27-03-2022 | Nej | |
|
Christian Theil... | 2020-TI-1183 | Pilelygaard KBH | 18-09-2020 | 18-09-2025 | 26-08-2020 | Nej | |
|
Sara Than Samsøe | 2019-TI-1091 | UngKolding | 27-06-2019 | 27-06-2024 | 25-11-2018 | Nej | |
|
Jeppe Madsen | 2021-TI-1314 | KFUM-spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 15-06-2022 | Nej | |
|
Peter Walter Nielsen | 2021-TI-1240 | Outdoorsports | 29-05-2021 | 29-05-2026 | 22-09-2020 | Nej | |
|
Anne Herbsleb | 2023-TI-1443 | Aalborg Friluftsliv | 06-08-2023 | 06-08-2028 | 13-03-2022 | Nej | |
|
Anders Hofmeister | 2022-TI-1356 | Friluftsvejlederuddannelsen KU | 08-06-2022 | 08-06-2027 | 20-08-2021 | Nej | |
|
Frej Severin La... | 2019-TI-1130 | DGI | 28-10-2019 | 28-10-2024 | 05-10-2019 | Nej | |
|
Louise Holmelun... | 2019-TI-1065 | Klatretrae.dk | 04-01-2019 | 04-01-2024 | 27-04-2017 | Nej | |
|
Carl Johan Friis | 2022-TI-1367 | DDS Virum Gruppe | 27-06-2022 | 27-06-2027 | 05-04-2024 | Nej | |
|
Jonas Buch Chri... | 2019-TI-1136 | DDS | 10-11-2019 | 10-11-2024 | 05-05-2022 | Nej | |
|
Villim Kristic | 2019-TI-1070 | Friluftsvejlederuddannelsen KU | 09-05-2019 | 09-05-2024 | 15-08-2018 | Ja | |
|
Louise Holst He... | 2021-TI-1278 | DGI Storkøbenhavn | 22-06-2021 | 22-06-2026 | 16-05-2021 | Nej | |
|
Janus Wesenberg | 2020-TI-1213 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 10-10-2020 | Nej | |
|
Rasmus Klog | 2022-TI-1412 | DDS | 30-10-2022 | 30-10-2027 | 01-10-2022 | Nej | |
|
Lasse Skau Pedersen | 2020-TI-1174 | FDF | 30-08-2020 | 30-08-2025 | 09-08-2020 | Nej | |
|
Jais Ahrens Hes... | 2019-TI-1099 | DGI Storkøbenhavn | 08-08-2019 | 08-08-2024 | 16-06-2019 | Nej | |
|
Marinus Hurni C... | 2021-TI-1324 | KFUM-Spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 13-10-2022 | Nej | |
|
Bjarke Daugaard... | 2020-TI-1177 | FDF | 30-08-2020 | 30-08-2025 | 07-06-2020 | Nej | |
|
Tobias Sørensen | 2023-TI-1461 | KFUM-spejderne i Danmark | 24-09-2023 | 24-09-2028 | 26-08-2023 | Nej | |
|
Søren Røn Lange... | 2023-TI-1471 | DGI | 25-10-2023 | 25-10-2028 | 02-04-2023 | Nej | |
|
Ane Damgaard Jensen | 2022-TI-1385 | FDF | 21-08-2022 | 21-08-2027 | 24-07-2022 | Nej | |
|
Casper Bloch Ra... | 2020-TI-1148 | Team Nord | 23-02-2020 | 23-02-2025 | 01-03-2020 | Nej | |
|
Håkon Stein Bakke | 2018-TI-1079 | FDF | 12-05-2019 | 12-05-2024 | 24-03-2019 | Nej | |
|
Peter Haugan Vergo | 2021-TI-1283 | DGI Storkøbenhavn | 24-06-2021 | 24-06-2026 | 16-05-2021 | Nej | |
|
Andreas Georg N... | 2020-TI-1226 | DGI Storkøbenhavn | 09-12-2020 | 09-12-2025 | 07-11-2020 | Nej | |
|
Kris Alf Jensen | 2023-TI-1429 | DGI | 25-06-2023 | 25-06-2028 | 03-06-2023 | Nej | |
|
Helle Heister | 2021-TI-1343 | DGI Østjylland | 13-11-2021 | 13-11-2026 | 05-10-2021 | Nej | |
|
Jens Ejnar Knudsen | 2019-TI-1103 | UCN Aalborg Friluftsvejlederuddannelsen | 17-08-2019 | 17-08-2024 | 26-08-2018 | Nej | |
|
Alexander Schødt | 2021-TI-1326 | Bent Byg gruppe | 17-09-2021 | 17-09-2026 | Nej | ||
|
Michael Lynggaa... | 2020-TI-1189 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 30-11-2019 | Nej | |
|
Per Bundgaard J... | 2021-TI-1257 | KU Friluftsvejlederuddannelsen | 11-06-2021 | 11-06-2026 | 07-09-2020 | Nej | |
|
Daniel Martin K... | 2020-TI-1160 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 02-11-2020 | 02-11-2025 | 21-06-2020 | Nej | |
|
Jens Ficher | 2022-TI-1400 | Aalborg Friluftsliv | 09-10-2022 | 09-10-2027 | 13-03-2022 | Nej | |
|
Dan Lügten Pedersen | 2020-TI-1161 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 18-08-2020 | 18-08-2025 | 02-02-2019 | Nej | |
|
Morten Bech And... | 2019-TI-1084 | UCN Aalborg Friluftsvejlederuddannelsen | 22-06-2019 | 22-06-2024 | 26-08-2018 | Nej | |
|
Stefan Serve Mo... | 2021-TI-1309 | KFUM-Spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 28-08-2021 | Nej | |
|
Leo Starosczik ... | 2020-TI-1239 | DGI Østjylland | 21-11-2020 | 21-11-2025 | 15-03-2019 | Nej | |
|
Hans Kristian M... | 2023-TI-1438 | DGI Storkøbenhavn | 30-06-2023 | 30-06-2028 | 07-05-2023 | Nej | |
|
Morten Hedegaard | 2022-TI-1351 | DDS, Ballerup Spejdergruppe | 12-06-2022 | 12-06-2027 | 15-05-2022 | Nej | |
|
Jack Lenschau | 2019-TI-1114 | Outdoorsports | 20-08-2019 | 20-08-2024 | 03-04-2019 | Nej | |
|
David Elbek | 2021-TI-1270 | DGI Østjylland | 27-06-2021 | 27-06-2026 | 09-05-2021 | Nej | |
|
Bjørn Vogt Haarsløv | 2020-TI-1208 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 26-10-2019 | Nej | |
|
Ivan Lynggaard | 2022-TI-1399 | Nivå skole sfo2 Basen | 03-10-2022 | 03-10-2027 | 14-11-2021 | Nej | |
|
Niels Helmer Laursen | 2020-TI-1170 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 18-08-2020 | 18-08-2025 | 26-05-2020 | Nej | |
|
Dan Engberg Chr... | 2021-TI-1306 | Outdoorsports | 17-08-2021 | 17-08-2026 | 31-03-2021 | Nej | |
|
Mathilde Nygaar... | 2019-TI-1122 | Næstved Friskole | 27-09-2019 | 27-09-2024 | 02-05-2018 | Nej |