Godkendte instruktører
Medlemsnr. | Organisation | Eksamensdato | Revurderingsdato | Udløbsdato | Førstehjælp bevisdato | Avanceret træklatring | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Anders Hald Hougaard | 2020-TI-1225 | DGI Storkøbenhavn | 12-11-2020 | 12-11-2025 | 26-10-2020 | Nej | |
|
Dan Engberg Chr... | 2021-TI-1306 | Outdoorsports | 17-08-2021 | 17-08-2026 | 31-03-2021 | Nej | |
|
Casper Ormstrup | 2015-TI-628 | DGI | 17-06-2015 | 17-06-2020 | 17-06-2025 | 13-10-2019 | Nej |
|
Jesper Appel Jensen | 2019-TI-1085 | UCN Aalborg Friluftsvejlederuddannelsen | 22-06-2019 | 22-06-2024 | 26-08-2018 | Nej | |
|
Rasmus Madsen | 2020-TI-1181 | FDF | 30-08-2020 | 30-08-2025 | 09-08-2020 | Nej | |
|
Jesper Voldby | 2009-TI-125 | Nørgaards Højskole | 16-06-2009 | 16-06-2019 | 16-06-2024 | 15-12-2019 | Nej |
|
Morten B. Andersen | 2007-TI-018 | Institut for Idræt (KU) | 27-04-2007 | 21-05-2019 | 21-05-2024 | 20-11-2019 | Nej |
|
Julie Petersen | 2022-TI-1371 | Familieidræt | 28-06-2022 | 28-06-2027 | 21-11-2021 | Nej | |
|
Helle Nilsson | 2019-TI-1132 | DDS | 10-11-2019 | 10-11-2024 | 04-08-2019 | Nej | |
|
Sigrid Nielsen | 2020-TI-1231 | DGI Storkøbenhavn | 22-11-2020 | 22-11-2025 | 14-11-2020 | Nej | |
|
Anders Erbs | 2012-TI-370 | DGI Østjylland | 25-11-2012 | 25-11-2022 | 25-11-2027 | 05-02-2020 | Nej |
|
Albertino Anton... | 2021-TI-1321 | KFUM-spejderne i Danmark | 07-11-2021 | 07-11-2026 | 14-08-2021 | Nej | |
|
Emilie Clausen | 2015-TI-625 | DGI | 17-06-2015 | 17-06-2020 | 17-06-2025 | 02-09-2019 | Nej |
|
Sara Than Samsøe | 2019-TI-1091 | UngKolding | 27-06-2019 | 27-06-2024 | 25-11-2018 | Nej | |
|
Kamilla Byrialsen | 2020-TI-1195 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | Nej | ||
|
Anders Fyhn Elgaard | 2011-TI-230 | FDF Hasle-Åbyhøj | 12-06-2011 | 12-06-2021 | 12-06-2026 | 27-05-2021 | Nej |
|
Marie Bast Hennesø | 2022-TI-1377 | DGI | 28-06-2022 | 28-06-2027 | 30-05-2021 | Nej | |
|
Mathias Højen S... | 2019-TI-1135 | DDS | 10-11-2019 | 10-11-2024 | 05-10-2019 | Nej | |
|
Casper Svendsen | 2020-TI-1237 | DGI Østjylland | 21-11-2020 | 21-11-2025 | 14-04-2024 | Nej | |
|
Sune Monrad | 2016-TI-824 | KFUM-Spejderne | 30-10-2016 | 30-10-2021 | 30-10-2026 | 30-04-2023 | Nej |
|
Nicolai Hagbart... | 2021-TI-1332 | Hannes-Østerild Skole | 07-11-2021 | 07-11-2026 | 13-11-2021 | Nej | |
|
Niels Lottrup | 2015-TI-664 | KFUM - Spejderne, Græsted | 25-09-2015 | 25-09-2020 | 25-09-2025 | 07-04-2018 | Nej |
|
Mathilde Nygaar... | 2019-TI-1122 | Næstved Friskole | 27-09-2019 | 27-09-2024 | 02-05-2018 | Nej | |
|
Tobias Jelstrøm... | 2020-TI-1192 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | Nej | ||
|
Mikael Krabbe | 2016-TI-814 | UCN Nord | 20-09-2016 | 20-09-2021 | 20-09-2026 | 14-06-2020 | Nej |
|
Christian Phili... | 2016-TI-838 | DDS Hellerud | 20-11-2016 | 20-11-2021 | 20-11-2026 | 31-01-2016 | Nej |
|
Jakob Hørup | 2019-TI-1139 | DDS | 10-11-2019 | 10-11-2024 | 10-10-2019 | Nej | |
|
Thomas Seidelin Juul | 2020-TI-1151 | TJ Adventure | 06-06-2020 | 06-06-2025 | 06-06-2025 | 02-09-2018 | Nej |
|
Morten From Søn... | 2009-TI-140 | FDF | 08-11-2009 | 08-11-2019 | 08-11-2024 | 14-10-2023 | Nej |
|
Camilla Beck Lu... | 2021-TI-1337 | DDS | 07-11-2021 | 07-11-2026 | 11-10-2021 | Nej | |
|
Mikael Borggreen | 2012-TI-355 | FDF | 07-10-2012 | 07-10-2022 | 07-10-2027 | 15-01-2017 | Nej |
|
Lene Eg | 2019-TI-1097 | DGI Storkøbenhavn | 08-08-2019 | 08-08-2024 | 09-06-2019 | Nej | |
|
Michael Smith N... | 2015-TI-578 | Smith MTB & Outdoor | 27-06-2015 | 27-06-2020 | 27-06-2025 | 07-09-2019 | Nej |
|
Lars Daugberg | 2008-TI-071 | UCN Aalborg | 30-05-2008 | 30-05-2023 | 30-05-2028 | 05-03-2023 | Nej |
|
Jakob Menander | 2010-TI-193 | FDF | 12-06-2011 | 12-06-2021 | 12-06-2026 | 28-04-2021 | Nej |
|
Thorbjørn Kristensen | 2022-TI-1392 | Outdoorsports | 01-09-2022 | 01-09-2027 | 19-08-2022 | Nej | |
|
Anders Primdahl... | 2020-TI-1146 | Team Nord | 23-02-2020 | 23-02-2025 | 01-10-2018 | Nej | |
|
Ninna Elgaard K... | 2020-TI-1155 | FDF Sletten | 14-06-2020 | 14-06-2025 | 27-05-2021 | Nej | |
|
Mathias Kjøller | 2021-TI-1345 | DGI Østjylland | 13-11-2021 | 13-11-2026 | 08-11-2021 | Nej | |
|
Lasse Mørch | 2012-TI-314 | KFUM spejderne | 17-06-2012 | 17-06-2022 | 17-06-2027 | 04-10-2022 | Nej |
|
Peter Sølvtofte | 2019-TI-1124 | Præstø Privatskole | 14-10-2019 | 14-10-2024 | 17-10-2019 | Nej | |
|
Cenia Jensen | 2020-TI-1204 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 24-10-2020 | Nej | |
|
Christian Nielsen | 2016-TI-715 | Hvidovre Ungdomsskole | 14-04-2016 | 14-04-2021 | 14-04-2026 | 06-12-2017 | Nej |
|
Katrine Krogh N... | 2022-TI-1401 | Aalborg Friluftsliv | 09-10-2022 | 09-10-2027 | 26-09-2022 | Nej | |
|
Camilla Sørensen | 2020-TI-1163 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 18-08-2020 | 18-08-2025 | 26-05-2020 | Nej | |
|
Henrik Kæmsgaar... | 2015-TI-673 | KFUM - Spejderne i Silkeborg\Houens Odde Spejdercenter | 17-10-2015 | 17-10-2020 | 17-10-2025 | 29-11-2020 | Nej |
|
Michael Bondo F... | 2022-TI-1358 | Friluftsvejlederuddannelsen KU | 08-06-2022 | 08-06-2027 | 20-08-2021 | Nej | |
|
Simon Nyrup Madsen | 2015-TI-620 | Fjeldgruppen | 14-06-2015 | 14-06-2020 | 14-06-2025 | 08-04-2021 | Nej |
|
Leo Hansen | 2019-TI-1101 | UCN Aalborg Friluftsvejlederuddannelsen | 21-08-2019 | 21-08-2024 | 26-08-2018 | Nej | |
|
Morten Møller B... | 2016-TI-731 | Gistrup Skole | 12-04-2016 | 12-04-2021 | 12-04-2026 | 24-11-2021 | Nej |